Home

Hc litomyšl rozpis ledu

HC Stadion Litoměřic

HC SPARTAK Polička. Kontakt: E-mail: hcpolicka@seznam.cz Tel.: +420 607 235 264. Adresa: HC Spartak Polička z.s. Revoluční 1155, 572 01, Poličk HC DYNAMO PARDUBICE. Přejít na úvodní stránku. | Nezobrazovat! HC DYNAMO PARDUBICE. Přejít na úvodní stránku. | Nezobrazovat!. Fanclub HC Světlá nad Sázavou pořádá autobusový výjezd na utkání vedoucího týmu soutěže! Odjezd autobusu je ve 14:00 hodin od zimáku! 30.04.2019, 18:57 | Výpis z usnesení valné hromady konané dne 27

Klubový web HC Litomyšl. ROZPIS TRÉNINKŮ NA PROSINEC 2020. Tento rozpis ledu bude platit do 23. 12 M L A D Á B O L E S L A V - V duelu 25. kola Tipsport extraligy s Vítkovicemi si Hanáci připsali pátou tříbodovou výhru v této sezoně, soupeře přetlačili poměrem 3:2 V rámci alternativního online Týdne hokeje budou web a sociální sítě projektu Pojď hrát hokej věnovány od 23. do 29. listopadu každý den vždy jednomu tématu souvisejícímu celý článek

HC Hlinsko

Od čtvrtka zahajujeme opět tréninky na ledové ploše Poslední třetina přinesla domácím 3 body Večerní zápas s Moravskou Třebovou ON-LINE V neděli s Moravskou Třebovou, bohužel bez diváků Z Chrudimi bez bodů Třetí vítězství v řadě Chotěboř rozhodla drama v závěru zápasu Pojďme na první domácí zápasy KLM Zimní Stadion Litomyšl, Litomyšl. 419 likes. Zimní stadion Litomyšl vč. útulné restaurace Na Zimáku a fitcentra FIL Litomyšl se musela bránit v 17. minutě, Jakubec si vyzkoušel na dvě minuty pohodlí trestné lavice, provinil se držením. AZ přesilovku využil v 18. minutě zásluhou Jana Bernovského , nahrál mu střelec prvního gólu Vojtěch Ševěček, na světelné tabuli svítilo skóre 0:2 pro Havíře Z důvodu výskytu Covid-19 v týmu HC Litomyšl a uzavření ZS v Litomyšli došlo k úpravě přípravných utkání A týmu. V neděli 13.9.2020 od 17:00 sehrajeme v Lomnici utkání s týmem z Krajské ligy Libereckého kraje - HC Lomnice nad Popelkou. Ve středu 16.9.2020 od 18:00 zůstává v platnosti utkání s HC Jaroměř v Jaroměři

HC Chrudim | Utkání | Muži: Krajská liga mužů 2017 - 2018

Za HC Litomyšl obdržel dvouminutový trest Kašpar za sekání, za AZ RESIDOMO Havířov dostal dvě minuty Tomeček, ten se provinil hrubostí. Ze hry čtyři na čtyři se odehrála minuta a patnáct vteřin, když se havířovský Byčkov na konci 16. minuty provinil sekáním Čtvrtfinále play-off: HC SLOVAN MORAVSKÁ TŘEBOVÁ VS. HC LITOMYŠL 3. 2. 2020 Články Začíná vrchol sezóny - play-off! Tabulka určila, že náš čtvrtfinálový soupeř bude věčný rival z nedaleké Litomyšle Národní sportovní agentura zveřejnila výklad aktuálního vládního usnesení z 21. 10. 2020, které upravuje mimo jiné pravidla pro sportovní činnost platná od čtvrtka 22 U Plovárny 1061, Litomyšl 570 01: mobil: +420 774 432 169: email: pesina@lit.cz: web: www.mslit.cz: Zimní stadion byl vybudován roku 1977. Tribuna pro 1600 stojících diváků byla postavena v roce 2002 a zastřešen byl stadion v roce 2004 podle projektu Ing. Arch. Aleše Buriana. V říjnu roku 2005 bylo dokončeno opláštění.

Zimní Stadion Litomyšl - Ledová plocha - Litomyšl - 58

ROZPIS TRÉNINKŮ (ledů komplet) na aktuální měsíc OTEVŘI ROZPIS - KLIKNI ZD Klubový web HC Chrudim. Bývalý chrudimský obránce Rabas o angažmá v Abú Zabí. Šestatřicetiletý chrudimský odchovanec Milan Rabas již několikátou sezónu hraje hokej ve Spojených arabských emirátech HC Litomyšl HC Hlinsko HC Spartak Choceň HC Světlá n.S. HC Chrudim HC Orli Lanškroun HC Skuteč HC Lvi Chotěboř HC Kohouti Česká Třebová HC Spartak Polička Královéhradecký kraj - Krajská liga mužů HC WIKOV Hronov HC Jaroměř Stadion Nový Bydžov TJ Spartak Nové Město n.M. HC Dvůr Králové n.L. HC Opočno SK.

Obsazení zimního stadionu :: Hoke

HC Litomyšl. HC Spartak Choceň Rozpis ledu. Online kamera. Vedení klubu. MILOŠ GRUBHOFFER Předseda klubu zimnistadion@tespolicka.cz +420 737 611 474. PAVEL NAVRÁTIL Sekret. kolo datum domácí hosté ; E8005 : so 21.9. HC Litomyšl: HC Slovan Moravská Třebová: 7:2: E8008 : ne 22.9. HC Hlinsk ROZPIS LEDU; KONTAKTY; Menu; Články. V dalším domácím mistrovském zápase hokejisté Náchoda po výborném výkonu ve druhé třetině přehráli nebezpečné Třebechovice p/O. HC Náchod - SK Třebechovice p/O. 6:2 (1:1, 4:0, 1:1) Po středečním volnu nastupovali domácí k dalšímu mistrovskému zápasu hraném bez diváků v. HC Litomyšl, Litomyšl. 1.2K likes. Oficiální facebook hokejového klubu HC LITOMYŠL. Official facebook of the HC LITOMYSL hockey club